Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacFrancúzske čalúnené zamatové stoličky na bočné rameno dokonale kombinuje francúzsku eleganciu a moderný ergonomický dizajn. Bočné kreslo je pokryté luxusným zlatým zamatom a kvalitnou kožou PU, ktorá je na dotyk mäkká a jemná, ktorá ukazuje špičkovú luxusnú textúru. Či už je čas voľného času v obývacej izbe, súkromné čítanie v spálni, elegantné stravovanie v reštaurácii alebo dokonca významný recepcia v hotelovej hale.
Požiadať o cenovú ponuku
Popis produktu
Veľkosť produktu
Aplikačné scenáre
Profil spoločnosti
| Položka č. | DM-5004 |
| Opis | Moderné luxusné zamatové jedálenské stoličky |
| Rozmer | 66*80*78 cm |
| Balenie | 1pc/ctn |
| Rozmer kartónu | 74*72*56/28 cm |
| Čistou hmotnosťou | 11,5 kg |
| Hrubá váha | 14 kg |
| Množstvo na nádobu | 288ks/HQ |
| Cena za položku |
|
| Materiál | Velvet/ faux koža, čierna/ chrómovaná/ zlatá základňa |
| Farba | K dispozícii pre ľubovoľnú farbu |
Pre bližšie informácie nás kontaktujte
Ak by ste čokoľvek potrebovali, neváhajte nás kontaktovať!
Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacZáklad bezpečnosti dovozu: Normy štrukturálnej integrity BIFMA (Asociácia obchodných a inštitucionálnych výrobcov nábytku) : Pre severoamerický trh sú BIFMA X5.1 a X5.4 zlatým štandardom. Tieto testy ov...
dozvedieť sa viacUprednostnite „vizuálnu ľahkosť“ a efektívnosť stopy Tenké profily a otvorené väzby : V stiesnených priestoroch môže objemný nábytok spôsobiť, že balkón bude stiesnený. Hľadajte stoličky pre voľný...
dozvedieť sa viac







