Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacErgonomická čalúnená stolička domácej kancelárie - váš nový pohodlný kancelársky partner! Táto stolička otočného stola prijíma ergonomický dizajn, ktorý úplne vyhovuje krivkám chrbta a pása, aby sa znížila únava z predĺženého sedenia. Vankúš na pamäťové penové sedadlo s vysokou hustotou je mäkký a priedušný, čo vám umožňuje zostať uvoľnené, aj keď pracujete po dlhú dobu. Podvozok sa otáča hladko o 360 stupňov, čo vám umožňuje flexibilne prepínať medzi prácou a štúdiom polohy. Jednoduchý a štýlový vzhľad zvyšuje krásu prostredia domácej kancelárie.
Požiadať o cenovú ponuku
Popis produktu
Veľkosť produktu
Aplikačné scenáre
Profil spoločnosti
| Položka č. | DM-3069 čalúnené kreslo domácej kancelárie |
| Opis | Márnosť |
| Rozmer (CM) | 61*63*83-93 |
| Balenie (cm) | 1pc/ctn 66*64*58 |
| Rozmer kartónu | Márnosť |
| Čistou hmotnosťou | 14,9 kg |
| Hrubá váha | 16,9 kg |
| Množstvo na nádobu | 278ks |
| Materiál | Faux koža, 100 m plyn |
| Farba | K dispozícii pre ľubovoľnú farbu |
• Práškové nôh, chrómované nohy a zlaté nohy voliteľné
• Podpora kovových a drevených rámu
• K dispozícii je viac ako 15 farieb
• Súčasný a štýlový dizajn
• Ľahké čistenie vlhkou handričkou
• Hmotnostná kapacita je 150 kg
• Pohodlné a praktické otočné a flexibilné výšky SEAT
Pre bližšie informácie nás kontaktujte
Ak by ste čokoľvek potrebovali, neváhajte nás kontaktovať!
Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacZáklad bezpečnosti dovozu: Normy štrukturálnej integrity BIFMA (Asociácia obchodných a inštitucionálnych výrobcov nábytku) : Pre severoamerický trh sú BIFMA X5.1 a X5.4 zlatým štandardom. Tieto testy ov...
dozvedieť sa viacUprednostnite „vizuálnu ľahkosť“ a efektívnosť stopy Tenké profily a otvorené väzby : V stiesnených priestoroch môže objemný nábytok spôsobiť, že balkón bude stiesnený. Hľadajte stoličky pre voľný...
dozvedieť sa viac







