Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacTáto multifunkčná otočná stolička je navrhnutá pre rezidenčné kancelárske a kozmetické aplikácie a má špeciálne čalúnenie z norkového zamatu. Materiál poskytuje mäkkú textúru s vysokou hustotou, ktorá uľahčuje zadržiavanie tepla a hmatový komfort počas dlhšieho používania. Kreslo skonštruované s vystuženým oceľovým rámom a otočným mechanizmom o 360 stupňov, obsahuje ergonomické lakťové opierky a hladko sa otáčajúce nylonové kolieska pre viacsmernú mobilitu. Dizajn, ktorý je k dispozícii v vybranej palete olivovozelenej, bielej a ľanovej farby, sa prispôsobuje rôznorodej estetike interiéru. Pneumatický plynový zdvih umožňuje presnú kalibráciu výšky sedadla a zabezpečuje kompatibilitu so štandardnými rozmermi stola a umývadla pri zachovaní štrukturálnej stability pri rôznych zaťaženiach.
Požiadať o cenovú ponuku
Popis produktu
Veľkosť produktu
Aplikačné scenáre
Profil spoločnosti
| Materiál čalúnenia | Prémiová norková zamatová tkanina |
| Materiál rámu | Vystužená uhlíková oceľ / pochrómovaná základňa |
| Možnosti farieb | Olivovo zelená, biela, ľanová |
| Prispôsobovací mechanizmus | Pneumatický plynový výťah triedy 3 |
| Základný typ | Päťhviezdičkový nylon/kovová základňa s kolieskami |
| Rotácia | Plynulé otáčanie o 360 stupňov |
Ak chcete zachovať norkovú zamatovú textúru, použite kefku s mäkkými štetinami na pravidelnú úpravu povrchu. V prípade rozliatia ihneď utrite suchou handričkou, ktorá nepúšťa vlákna. Nepoužívajte bielidlá ani drsné chemické čistiace prostriedky, pretože môžu znehodnotiť textilné vlákna a zmeniť ich Olivovo zelená, biela alebo ľanová pigmentácia.
Rozmery produktu :
| Výška | 79 cm |
| šírka | 62 cm |
| Hĺbka | 59 cm |
| Hmotnostná kapacita | 300 libier (136 kg) |
Vylepšite svoj domov alebo kanceláriu pomocou tejto všestrannej otočnej kancelárskej stoličky z rebrovanej látky. Táto moderná stolička v štýle vane s 360-stupňovou otočnou základňou, výškovo nastaviteľným plynovým zdvihom a ergonomickými podrúčkami poskytuje pohodlie, flexibilitu a štýl. Priedušné látkové čalúnenie – dostupné v béžovej, ľanovej alebo zelenej farbe – dopĺňa minimalistické, škandinávske a priemyselné interiéry.
Stolička Duomei, ktorá je ideálna ako stolička do domácej kancelárie, pracovná stolička alebo akcent na kútik na čítanie, sa môže pochváliť odolným čiernym kovovým rámom s päťhviezdičkovou základňou pre ľahkú mobilitu. Čalúnené sedadlo a zakrivené operadlo ponúkajú vynikajúcu ergonomickú podporu, ktorá je ideálna na dlhé pracovné stretnutia alebo čítanie.
Nábytok Duomei je popredným výrobcom sedadiel B2B a dodávateľom OEM/ODM, ktorý slúži klientom v Severnej Amerike a Európe. Špecializujeme sa na čalúnené jedálenské stoličky, otočné pracovné stoličky a moderné riešenia na sedenie prispôsobené svetovým trendom. Naším poslaním je dodávať štýlový, funkčný a škálovateľný nábytok s prispôsobiteľnými funkciami a rýchlymi dodacími lehotami. Či už nakupujete pre maloobchod, pohostinstvo alebo elektronický obchod, Duomei je váš dôveryhodný partner v oblasti moderného sedenia.
Pre bližšie informácie nás kontaktujte
Ak by ste čokoľvek potrebovali, neváhajte nás kontaktovať!
Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacZáklad bezpečnosti dovozu: Normy štrukturálnej integrity BIFMA (Asociácia obchodných a inštitucionálnych výrobcov nábytku) : Pre severoamerický trh sú BIFMA X5.1 a X5.4 zlatým štandardom. Tieto testy ov...
dozvedieť sa viacUprednostnite „vizuálnu ľahkosť“ a efektívnosť stopy Tenké profily a otvorené väzby : V stiesnených priestoroch môže objemný nábytok spôsobiť, že balkón bude stiesnený. Hľadajte stoličky pre voľný...
dozvedieť sa viac







