Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacNastaviteľná stolička s jedálenským stoličkou s vysokým chrbtom zamatom kuchyne, elegantná stolička, ktorá kombinuje jednoduchú estetiku a praktickú funkčnosť. Vyrobené z mäkkej a pohodlnej zamatovej tkaniny, môže sa stať dobrou voľbou pre relaxáciu doma bez komplikovanej dekorácie. Jeho nastaviteľný dizajn s vysokým posilňovaním vyhovuje rôznym výškovým potrebám a zaisťuje, že sa už dlhé obdobie nebudete unaviť. K dispozícii je tiež rôzne možnosti špičkovej dokončenia vrátane kefovaného niklu a mosadze.
Požiadať o cenovú ponuku
Popis produktu
Veľkosť produktu
Aplikačné scenáre
Profil spoločnosti
| Položka č. | DM-6009 |
| Opis | Velvet kuchynská stolička |
| Rozmer | 49*51*93 cm |
| Balenie | 2ks/ctn |
| Rozmer kartónu | 58*57*51 cm |
| Čistou hmotnosťou | 7,3 kg |
| Hrubá váha | 9 kg |
| Množstvo na nádobu | 930ks/HQ |
| Materiál | Velvet/ faux koža, čierna/ chrómovaná/ zlatá základňa |
| Farba | K dispozícii pre ľubovoľnú farbu |
Pre bližšie informácie nás kontaktujte
Ak by ste čokoľvek potrebovali, neváhajte nás kontaktovať!
Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacZáklad bezpečnosti dovozu: Normy štrukturálnej integrity BIFMA (Asociácia obchodných a inštitucionálnych výrobcov nábytku) : Pre severoamerický trh sú BIFMA X5.1 a X5.4 zlatým štandardom. Tieto testy ov...
dozvedieť sa viacUprednostnite „vizuálnu ľahkosť“ a efektívnosť stopy Tenké profily a otvorené väzby : V stiesnených priestoroch môže objemný nábytok spôsobiť, že balkón bude stiesnený. Hľadajte stoličky pre voľný...
dozvedieť sa viac







