Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacTvar voľného kvetu Moderná kvetinová zamatová márnosť stoličky je majstrovské dielo v nordickom štýle, ktoré kombinuje luxus a voľný čas. Jeho jedinečný dizajn v tvare kvetov, so zlatými chrómovanými kolesami a funkciou nastavenia výšky, ukazuje eleganciu a pohodlie. Zametacia látka je na dotyk mäkká a zlaté akcenty dodávajú dotyk veľkoleposti, či už je to teplo obývacej izby, súkromie spálne alebo elegancia salónu a modernej príležitostnej kancelárie.
Požiadať o cenovú ponuku
Popis produktu
Veľkosť produktu
Aplikačné scenáre
Profil spoločnosti
| Položka č. | DM-3021 |
| Opis | Moderné kvetinové zamatové márnosť stoličky |
| Rozmer | 69*62*76 cm |
| Balenie | 1pc/ctn |
| Rozmer kartónu | 70*61*42 cm |
| Čistou hmotnosťou | 8,15 kg |
| Hrubá váha | 9,8 kg |
| Množstvo na nádobu | 361ks/HQ |
| Cena za položku |
|
| Materiál | Velvet/ faux koža, čierna/ chrómovaná/ zlatá základňa |
| Farba | K dispozícii pre ľubovoľnú farbu |
Pre bližšie informácie nás kontaktujte
Ak by ste čokoľvek potrebovali, neváhajte nás kontaktovať!
Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacZáklad bezpečnosti dovozu: Normy štrukturálnej integrity BIFMA (Asociácia obchodných a inštitucionálnych výrobcov nábytku) : Pre severoamerický trh sú BIFMA X5.1 a X5.4 zlatým štandardom. Tieto testy ov...
dozvedieť sa viacUprednostnite „vizuálnu ľahkosť“ a efektívnosť stopy Tenké profily a otvorené väzby : V stiesnených priestoroch môže objemný nábytok spôsobiť, že balkón bude stiesnený. Hľadajte stoličky pre voľný...
dozvedieť sa viac







