Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacVelvet jedálenské kreslo dodáva do nádychu luxusu a tepla do obývacej izby priestor s jedinečným šarmom. Vyrobené z mäkkej zamatovej tkaniny, cíti sa rovnako jemné ako hodváb a cítite sa, akoby ste boli v oblakoch. S vynikajúcim dizajnom zlatých nôh.
Požiadať o cenovú ponuku
Popis produktu
Veľkosť produktu
Aplikačné scenáre
Profil spoločnosti
| Položka č. | DM-2022 |
| Opis | Velvet jedálenská stolička do obývacej izby |
| Rozmer | 60*60*85 cm |
| Balenie | 2ks/ctn |
| Rozmer kartónu | 64*53*63 cm |
| Čistou hmotnosťou | 11 kg |
| Hrubá váha | 13,75 kg |
| Množstvo na nádobu | 640ks/HQ |
| Cena za položku |
|
| Materiál | Velvet/ faux koža, čierna/ chrómovaná/ zlatá základňa |
| Farba | K dispozícii pre ľubovoľnú farbu |
Pre bližšie informácie nás kontaktujte
Ak by ste čokoľvek potrebovali, neváhajte nás kontaktovať!
Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacZáklad bezpečnosti dovozu: Normy štrukturálnej integrity BIFMA (Asociácia obchodných a inštitucionálnych výrobcov nábytku) : Pre severoamerický trh sú BIFMA X5.1 a X5.4 zlatým štandardom. Tieto testy ov...
dozvedieť sa viacUprednostnite „vizuálnu ľahkosť“ a efektívnosť stopy Tenké profily a otvorené väzby : V stiesnených priestoroch môže objemný nábytok spôsobiť, že balkón bude stiesnený. Hľadajte stoličky pre voľný...
dozvedieť sa viac







