Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacErgonomický prízvuk voľného času luxusný moderný zamatový jedálenský kreslo 2, s moderným ergonomickým dizajnom ako jadrom, integruje luxusné prvky a používa vysoko kvalitnú kožu a mäkkú zamatovú tkaninu na vytvorenie konečného pohodlného pocitu sedenia. Jeho chrómované zlaté nohy sú nielen krásne, ale tiež dodávajú dotyk moderného luxusu. Táto jedálenská súprava je možné použiť na teplé stravovanie v kuchyni, elegantné zhromaždenia v obývacej izbe alebo vynikajúcu výzdobu v spálni, reštauráciách alebo dokonca hoteloch.
Požiadať o cenovú ponuku
Popis produktu
Veľkosť produktu
Aplikačné scenáre
Profil spoločnosti
| Položka č. | DM-2022 |
| Opis | Velvet jedálenské kreslo s chrómovými nohami |
| Rozmer | 60*60*85 cm |
| Balenie | 2ks/ctn |
| Rozmer kartónu | 64*53*63 cm |
| Čistou hmotnosťou | 11 kg |
| Hrubá váha | 13,75 kg |
| Množstvo na nádobu | 640ks/HQ |
| Materiál | Velvet/ faux koža, čierna/ chrómovaná/ zlatá základňa |
| Farba | K dispozícii pre ľubovoľnú farbu |
Pre bližšie informácie nás kontaktujte
Ak by ste čokoľvek potrebovali, neváhajte nás kontaktovať!
Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacZáklad bezpečnosti dovozu: Normy štrukturálnej integrity BIFMA (Asociácia obchodných a inštitucionálnych výrobcov nábytku) : Pre severoamerický trh sú BIFMA X5.1 a X5.4 zlatým štandardom. Tieto testy ov...
dozvedieť sa viacUprednostnite „vizuálnu ľahkosť“ a efektívnosť stopy Tenké profily a otvorené väzby : V stiesnených priestoroch môže objemný nábytok spôsobiť, že balkón bude stiesnený. Hľadajte stoličky pre voľný...
dozvedieť sa viac







