Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacVelvet Dining Kitchen Kitchen Farmhouse Hotel stolička s chrómovými nohami dokonale kombinuje modernú ergonómiu a luxusnú estetiku. Je vyrobený z vysokokvalitnej PU kože s mäkkým zamatovým povrchom sedadla, aby sa vytvoril pohodlný pocit sedenia. Jeho jedinečný chrómovaný dizajn zlatých nôh nielenže dodáva dotyk moderného luxusu, ale tiež robí ho ušľachtilý a elegantne. Táto jedálenská stolička je vhodná pre širokú škálu aplikácií, či už ide o domácu kuchyňu, obývaciu izbu, spálňu, reštauráciu, hotel alebo dokonca útulný statok.
Požiadať o cenovú ponuku
Popis produktu
Veľkosť produktu
Aplikačné scenáre
Profil spoločnosti
| Položka č. | DM-2022 |
| Opis | Velvet jedálenské kreslo s chrómovými nohami |
| Rozmer | 60*60*85 cm |
| Balenie | 2ks/ctn |
| Rozmer kartónu | 64*53*63 cm |
| Čistou hmotnosťou | 11 kg |
| Hrubá váha | 13,75 kg |
| Množstvo na nádobu | 640ks/HQ |
| Materiál | Velvet/ faux koža, čierna/ chrómovaná/ zlatá základňa |
| Farba | K dispozícii pre ľubovoľnú farbu |
Pre bližšie informácie nás kontaktujte
Ak by ste čokoľvek potrebovali, neváhajte nás kontaktovať!
Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacZáklad bezpečnosti dovozu: Normy štrukturálnej integrity BIFMA (Asociácia obchodných a inštitucionálnych výrobcov nábytku) : Pre severoamerický trh sú BIFMA X5.1 a X5.4 zlatým štandardom. Tieto testy ov...
dozvedieť sa viacUprednostnite „vizuálnu ľahkosť“ a efektívnosť stopy Tenké profily a otvorené väzby : V stiesnených priestoroch môže objemný nábytok spôsobiť, že balkón bude stiesnený. Hľadajte stoličky pre voľný...
dozvedieť sa viac







