Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacDomáci hotel jedáleň reštaurácia stoličky na voľný čas Kombinácia moderného luxusu a nordickej jednoduchosti. Na vytvorenie špičkového kovového rámu používa technológiu pokovovania čierneho piesku zlata a je zladená s uhlím šedej kašmíru a sivými zamatovými látkami na vytvorenie mimoriadnej domácej alebo hotelovej barovej atmosféry. Jeho vankúš na drobnosť Licorice Vanity dodáva dotyk tepla a jeho patchworkové umenie predstavuje jedinečný zmysel pre dizajn, ktorý sa dokonale mieša do akéhokoľvek priestoru, či už ako salónik alebo svadobný stôl a stoličky.
Požiadať o cenovú ponuku
Popis produktu
Veľkosť produktu
Aplikačné scenáre
Profil spoločnosti
| Položka č. | DM-2001-1 |
| Opis | Reštaurácia |
| Rozmer | 51*61*86 cm |
| Balenie | 2ks/ctn |
| Rozmer kartónu | 52*42*52 cm |
| Čistou hmotnosťou | 14,1 kg |
| Hrubá váha | 16,05 kg |
| Množstvo na nádobu | 1200ks/HQ |
| Cena za položku |
|
| Materiál | Velvet/ faux koža, čierna/ chrómovaná/ zlatá základňa |
| Farba | K dispozícii pre ľubovoľnú farbu |
Pre bližšie informácie nás kontaktujte
Ak by ste čokoľvek potrebovali, neváhajte nás kontaktovať!
Výber vysokej kvality látkové jedálenské stoličky je strategické rozhodnutie v interiéri, ktoré uprednostňuje dlhodobý komfort sedenia a akustické tlmenie. Na rozdiel od tvrdých povrchov poskytujú čalúne...
dozvedieť sa viacZáklad bezpečnosti dovozu: Normy štrukturálnej integrity BIFMA (Asociácia obchodných a inštitucionálnych výrobcov nábytku) : Pre severoamerický trh sú BIFMA X5.1 a X5.4 zlatým štandardom. Tieto testy ov...
dozvedieť sa viacUprednostnite „vizuálnu ľahkosť“ a efektívnosť stopy Tenké profily a otvorené väzby : V stiesnených priestoroch môže objemný nábytok spôsobiť, že balkón bude stiesnený. Hľadajte stoličky pre voľný...
dozvedieť sa viac







